Kwitnące dywany w grupie VIII

01.02.2022 dzieci z grupy VIII dołączyły do IV Edycji Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej: Kwitnące Serca – na rzecz dzieci
z dystrofią mięśniową, Podopiecznych Kliniki Rehabilitacji Dziecięcej UMB i Stowarzyszenia Pro Salute.

Podstawowym zadaniem kolorowych, kwietnych dywanów, powstających podczas trwania akcji, jest zwrócenie uwagi na problemy, z którymi zmagają się dzieci chore na dystrofię mięśniową Duchenne’a i zachęcenie do niesienia im pomocy.

Akcja charytatywna miała na celu przyczynienie się do pomocy dzieciom z dystrofią mięśniową oraz zakupu sprzętu do ich rehabilitacji.

Finał akcji przeprowadzonej w Przedszkolu Samorządowym nr 36 w grupie VIII odbył się 29.04.2022 r.

Na facebookowym profilu Pani Elżbiety Krajewskiej – Kułak, Prezesa Zarządu Stowarzyszenia Pro Salute, zamieszczono fotorelację z przebiegu akcji w naszym przedszkolu.

Fotorelacja – otwórz ten link