Dzień Dziecka w grupie IV

Dzień Dziecka w grupie IV

Dzień dziecka w grupie IV był pełen wrażeń. Spędziliśmy go w „Parku Rozrywki Morza, Lądy, Oceany”, w którym zabawom nie było końca. Wycieczka rozpoczęła się od placu z przeszkodami i oglądaniu makiet różnych zwierząt. Kolejną atrakcją były dmuchańce, zabawy na wodzie, kłady, zjazdy na linie. Zwiedziliśmy też fragment arktycznej krainy, chatę rybaka i jego kuter. Dodatkowo karmiliśmy złote rybki, zjeżdżaliśmy z ogromnej zjeżdżalni na pontonach,
a także poznaliśmy tajemnice skarbu piratów. Wycieczkę zakończyliśmy degustacją kiełbasek. Dzieci były szczęśliwe
i zadowolone. Wszyscy będziemy mile wspominać ten dzień. 🙂

Rangoli.

W ciągu całego tygodnia poświęconego „Dniu Dziecka” poznawaliśmy zabawy i elementy kultury dzieci z różnych stron świata. Dzieci z grupy IV zaangażowały się w wykonanie własnego rangoli z wykorzystaniem kolorowego piasku. Rangoli jest popularną zabawą w południowym zakątku Azji i jest to tradycyjna sztuka tworzenia barwnych kompozycji na ziemi. Hinduskie dzieci Tworzą je z ziaren ryżu, piasku, zbóż, płatków kwiatów albo malują kredą.

Arktyczna sesja zdjęciowa.

W czasie wycieczki z okazji Dnia Dziecka większości dzieci wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia z niedźwiedziem polarnym.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content