Nadszedł czas pożegnania… – grupa VI

Dzień 14.06.2022 minął w grupie VI pod wpływem dużych emocji i podekscytowania.
Był to dzień kiedy zaprosiliśmy naszych Rodziców do wspólnych obchodów Zakończenia Roku Przedszkolnego w naszej grupie.
Przedszkolaki zaprezentowały się w występie artystycznym, podczas którego towarzyszyły im wielkie emocje. Paniom Wychowawczyniom również.
Padło wiele ciepłych słów, podziękowań. Na myśl przyszły wspólnie spędzone chwile. I chociaż ciężko nam się rozstać wiemy, że to tylko na czas wakacji.
Przed nami wakacje, czas odpoczynku od przedszkolnych sal. Z niektórymi przedszkolakami już nie spotkamy się we wrześniu, gdyż ich czas w przedszkolnych murach dobiegł kresu i wkroczyli na inna ścieżkę edukacji. Od września Eryk, Julian, Iga, Tymek, Alisa i Veronika zasilą szeregi uczniów w szkole podstawowej, a nas będą jedynie odwiedzali i mamy nadzieję, mile wspominali.

Dziękujemy Naszym Dzieciom i ich Rodzicom za ten piękny czas, za podziękowania i życzymy udanych wakacji i dobrego wypoczynku.