Dzień Babci i Dziadka w grupie IV

20 stycznia 2023 roku zaprosiliśmy Babcie oraz Dziadków na uroczystości z okazji ich święta. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością oczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać kiedy zapukają do drzwi przedszkola. Licznie przybyli Babcie
i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi. Następnie wszystkie kochane Babcie i Dziadkowie otrzymali prezenty, aby w szczególny sposób okazać im szacunek, a także podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechów, radości i dumy.