Dzień Mamy i Taty oraz uroczyste zakończenie roku szkolnego w grupie I

Dzień Mamy i Taty oraz uroczyste zakończenie roku szkolnego w grupie I

13 czerwca 2023 roku uroczyście świętowaliśmy Dzień Mamy i Taty oraz żegnaliśmy Dzieci odchodzące do szkoły. Swój występ pt. „Cztery pory roku z Marią Konopnicką” Przedszkolaki dedykowały Kochanym Rodzicom. W ten sposób zamknęliśmy projekt związany
z pisaniem naszej grupowej książki przez dzieci i rodziców, którzy w tym roku otrzymali zadanie wybrać wiersz lub fragment utworu
M. Konopnickiej, przepisać i wykonać ilustrację. Dzieła zostały zaprezentowane podczas występu, towarzyszyły temu śpiewy i tańce oraz odpowiednie przebrania i kolorystyka związana z porami roku. W drugiej części naszej uroczystości pożegnaliśmy naszych kochanych Absolwentów. Były wiersze, słowa podziękowania, momenty ogromnego wzruszenia. Życzliwa i miła atmosfera sprzyjała rozmowie, wspólnym zdjęciom, a Pani Ania zasiadając przy pianinie sprawiła, że dzieci nie chciały wychodzić, tylko dalej kontynuowały swój występ powtarzając piosenki z przedstawienia. Dziękujemy za ten radosny czas pożegnania, miłe słowa oraz cały rok dobrej współpracy. Życzymy wszystkim dobrego odpoczynku w wakacje!

Komentarze są wyłączone.

Skip to content