Warsztaty Bożonarodzeniowe w grupie VI

Warsztaty Bożonarodzeniowe w grupie VI

Dnia 13.12.2016r. w grupie VI odbyły się warsztaty Bożonarodzeniowe. Zajęcia rozpoczęliśmy wspólnym kolędowaniem przy akompaniamencie dźwięków gitary i skrzypiec, po czym wszyscy chętnie zabrali się do pracy. Zadaniem było zrobienie ozdób choinkowych. Przy dźwiękach kolęd, z pomocą rodziców powstawały kolorowe i bardzo ciekawe ozdoby. Podczas tworzenia prac, rodziny wykazywały się niezwykłą pomysłowością i ciekawą inwencją twórczą.

Dzieci z dumą prezentowały swoje dzieła. Ozdoby stworzone na warsztatach z pewnością będą stanowiły świąteczną dekorację domów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w warsztatach, szczególnie państwu Gawryluk za umilenie nam wspólnego kolędowania.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content