Dzień Babci i Dziadka w grupie VI

Dzień Babci i Dziadka w grupie VI

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a  powodem takiej atmosfery jest  obchodzony  w przedszkolu dnia 19.01.2017r. w gr. VI Dzień Babci i Dziadka.

Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na  twarzach wszystkich.

W ten dzień licznie przybyli nasi najukochańszy dziadkowie. Grupa VI przedszkolaków przedstawiła swój program artystyczny , w którym pokazała swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie.  Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali  występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie reprezentowały swoje umiejętności. Następnie przedszkolaki wspólnie z dziadkami i babciami bawiły się przy rytmach boogie- woogie oraz innych znanych piosenkach. Dzieci  dla swoich dziadków przygotowały również małe upominki-  kwiatki oraz własnoręcznie ozdabiane ramki ze swoimi zdjęciami. Na koniec wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci.

Dziękujemy jeszcze raz kochanym Babciom i  Dziadkom za przybycie i życzymy mnóstwo zdrowia i pociechy z wnuków!!

Komentarze są wyłączone.

Skip to content