Drodzy Rodzice – praca zdalna dla naszych Pociech

Drodzy Rodzice!

W tych trudnych dla nas wszystkich czasach chcemy Was  wesprzeć  w edukacji domowej Waszych Dzieci.

W zakładce „Grupy” planujemy codziennie umieszczać  materiały edukacyjne zawierające bieżące zagadnienia, które zostały przez nas opracowane.

Propozycje zabaw, ćwiczeń, karty pracy oraz linki do stron internetowych i inne inspiracje pozwolą zorganizować czas dziecku i wesprzeć jego rozwój.

Wybaczcie nam błędy, bo taką – zdalną pracę z Wami i z Waszymi Dziećmi wykonujemy pierwszy raz.

Będziemy doskonalić swoje umiejętności. Obiecujemy 🙂

Proszę zaglądać do zakładki grupy, do której uczęszcza Wasza pociecha.

Każdego dnia będą pojawiały się nowe materiały do zapoznania się i w miarę możliwości zapamiętania.

W przedszkolu można odebrać książki do pracy z dziećmi 6 letnimi do pracy w domu.

Chętni rodzice mogą publikować na naszej stronie FB prace swoich dzieci, lub różne inne fajne zdjęcia z życia codziennego (o ile macie na to ochotę).

Natomiast jeżeli macie Państwo jakieś sprawy lub pytania do nauczycielek albo chcecie przesłać zdjęcia, piszcie na adres przedszkola ps36@um.bialystok.pl w temacie listu napis (adresat) np. Do Pani Ewy z GR II.

Pozdrawiamy Was serdecznie.

Przedszkola Samorządowego Nr 36 im. Marii Montessori w Białymstoku