Fotogaleria – grupa I

Fotogaleria – grupa I

Kochane Dzieci! Drodzy Rodzice!

Jesteśmy pod wrażeniem, jak pracujecie w domu. Cieszymy się, że czerpiecie z naszych pomysłów i powstaje wiele inspiracji na ciekawe zajęcia. To bardzo ważne, wierzymy, że w ten sposób nie tylko realizujecie zadania, ale atrakcyjnie spędzacie czas, razem się uczycie, poznajecie i odkrywacie swoje możliwości. Życzymy Wam wielu dobrych chwil, wzajemnej, pozytywnej bliskości oraz dużo zdrowia.
Dziękujemy za zdjęcia Julii, Paulince, Amelce, oraz Filipkowi i Tomkowi.
Pozdrawiamy wszystkie Dzieci i Rodziców z gr. 1
Czekamy na kolejne relacje z Waszych aktywnych działań.

Bardzo prosimy o robienie zdjęć w układzie poziomym.

Pani Agnieszka, Pani Ela i Pani Marta

Oto nasza FOTOGALERIA!

Komentarze są wyłączone.

Skip to content