RODZICE WAŻNE! Kryteria przyjęć dzieci w czasie pandemii

RODZICE WAŻNE! Kryteria przyjęć dzieci w czasie pandemii

Drodzy Rodzice!

Miasto Białystok opracowało procedurę bezpieczeństwa obowiązującą w okresie pandemii koronawirusa na terenie samorządowych przedszkoli. Określone zostały kryteria kwalifikacji dzieci do miejskich placówek.

Przedszkola – kryteria przyjęć dzieci

Do 20 maja do godz. 15.00 należy złożyć deklarację uczęszczania dziecka do przedszkola wraz z oświadczeniami. Skany dokumentów można przesłać drogą e-mailową na adres ps36@um.bialystok.pl lub przynieść osobiście wypełnione dokumenty do przedszkola  i zostawić w miejscu wskazanym przez pracownika placówki.

Druki dokumentów dostępne również będą w wersji papierowej na terenie przedszkola.

Oryginały dokumentów należy dostarczyć do przedszkola w pierwszym dniu przyprowadzenia dziecka do placówki.

 

Komentarze są wyłączone.

Skip to content