Dziękujemy Rodzicom grupy III

Dziękujemy Rodzicom grupy III

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za ogromy wkład pracy i za zaangażowanie w zdalną edukację. Dziękujemy za wytrwałość, cierpliwość oraz chęć współpracy.
Wszyscy stanęliśmy przed nowym wyzwaniem, na które nikt nie był przygotowany. Mimo to pierwsze doświadczenie nauki na odległość przebiegało bardzo dobrze – ze zrozumieniem i tolerancją z Waszej strony. Dziękujemy za słowa uznania i wsparcia.
To dzięki  Państwa zaangażowaniu nauka mogła przebiegać w takiej formie. Mamy świadomość wysiłku jaki włożyliście w ten proces i zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jest to łatwe, gdy w domu trzeba jeszcze wykonać obowiązki domowe i zawodowe. Jednak proszę pamiętać, że wasz poświęcony czas i codzienna praca zaowocują rozwojem waszych wspaniałych dzieci.

Do szybkiego zobaczenia w przedszkolu.

Panie z grupy III

Komentarze są wyłączone.

Skip to content