Moc uścisków i podziękowania – grupa V

Moc uścisków i podziękowania – grupa V

Mija właśnie kolejny rok naszej pracy z dziećmi i współpracy z rodzicami, wspólnie dbaliśmy o to aby dzieci z naszej grupy miały możliwość pełnego rozwoju, zdobywania wiedzy poprzez własne działania, uczenia się wzajemnego szacunku, zasad oraz umiejętności wyrażania swoich emocji.
Szczególnie dziękujemy Rodzicom z Grupy V za współpracę z nami podczas realizacji zdalnego nauczania. Poprzez scenariusze edukacyjne, które przekazywałyśmy dzieciom – mogłyśmy być pewne, że nasze starania będą wartościową formą edukacji domowej. Cieszy nas że Rodzice zaangażowali się w domowe nauczanie, które mogłyśmy obserwować poprzez zdjęcia, które do nas docierały.
Dziękujemy!
Pani Agata i Pani Marta

Podziękowanie Rodzicom i pożegnanie 6 – latków – otwórz zielony link

 

Komentarze są wyłączone.

Skip to content