Pierwsze zabawy grupy VII w ogrodzie przedszkolnym

Pierwsze zabawy grupy VII w ogrodzie przedszkolnym

Ogród przedszkolny to środowisko przyrodnicze, które jest najbliższe naszym dzieciom, a jednocześnie pełniące funkcje nie tylko rekreacyjną, estetyczną, ale i poznawczą. Poza tym jest to również miejsce zabaw dzieci. Przedszkolaki z grupy VII po długiej nieobecności wreszcie znów mogą być razem, bawić się oraz eksperymentować w pięknym otoczeniu naszego ogrodu,
z kwitnącymi od wczesnej wiosny do późnej jesieni roślinami.

Nasze dzieciaczki z wielką radością korzystały z uroków zabaw na świeżym powietrzu. Bawiły się w mniejszych lub większych grupkach, a prosta zabawa w kółko graniaste na czystym trawniku dostarczyła dzieciom chyba najwięcej frajdy.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content