Praca zdalna – grupa VII

Praca zdalna – grupa VII

Witajcie Dzieciaczki!

Dziś jest poniedziałek i to już ostatni dzień naszej pracy zdalnej. Jutro możemy zobaczyć się już w przedszkolu. Myślę, że bardzo cieszycie się z tego powodu.

Mimo, iż to dziś przypadają Mikołajki to nasza grupa będzie je obchodzić we wtorek 7 grudnia. Bardzo Was prosimy, abyście tego dnia ubrały się na czerwono. Mamy nadzieję, że cały czas byliście grzeczni bo jeśli tak to jutro czeka na Was wyjątkowa niespodzianka. Zdradzimy Wam rąbek tajemnicy. Ta niespodzianka będzie bardzo mroźna, bo przywędruje do Was z bardzo zimnego kraju. No, ale to dowiecie się już jutro. Dziś  jeszcze porozmawiamy o małych przyjaciołach, którzy bardzo chcieliby, żebyście nie zapominali o nich kiedy jest tak zimno. Oni bardzo potrzebują Waszej pomocy.

Grupa VII 06.12.2021

Język angielski

Komentarze są wyłączone.

Skip to content