Dzieciaki ratują zwierzaki – grupa III

Dzieciaki ratują zwierzaki – grupa III

Grupa III brała udział w programie „Dzieciaki ratują zwierzaki”, którego organizatorem jest Fundacja CULTURELAB. Celem programu jest zainteresowanie dzieci tematyką bioróżnorodności i ochrony zwierząt poprzez różnorodne działania, poznanie zwierząt zamieszkujących Morze Arktyczne (maskonur) oraz lasy polskie (jeż, wiewiórka), wsparcie ośrodka ratującego dzikie zwierzęta – jeże i wiewiórki. Nasze przedszkolaki w ramach akcji miały okazję poznać bliżej zwierzątka leśne – jeża i wiewiórkę, obejrzały filmy edukacyjne, wzięły udział w zajęciach o w/w ssakach, oraz wykonały prace plastyczne. Wzięły też udział w zbiórce pieniążków, które zostaną przeznaczone na wsparcie działalności Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt w Jeżurkowie.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content