W zajezdni autobusowej – grupa II

W zajezdni autobusowej – grupa II

Dnia11.04.2022r przedszkolaki z grupy II pojechały schoolbusem na wycieczkę do zajezdni autobusowej znajdującej się przy ul. Składowej 7 w Białymstoku. Dzieci zapoznały się z pracą kierowcy, mechaników, dyspozytora, diagnostów, lakierników i pracowników serwisu opon. Największą atrakcją było dla dzieci usiąść w autobusie, wjechać na myjnię oraz zobaczyć w jaki sposób myje się tak wielki pojazd. Przedszkolaki włączyły się również w akcję charytatywną KPK, wrzucając plastikowe nakrętki do specjalnego kosza. Na koniec dzieci otrzymały w prezencie woreczek odblaskowy       i długopis.
Dziękujemy wszystkim pracownikom Komunikacji Miejskiej, a w szczególności tacie Miłosza za zorganizowanie tak wspaniałej wycieczki.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content