Warsztaty wielkanocne w grupie IV

Warsztaty wielkanocne w grupie IV

Piątego kwietnia rodzice z dziećmi i nauczyciele spotkali się na długo wyczekiwanych warsztatach.
Pierwszy raz od dawna mieliśmy możliwość wszyscy razem spędzić czas na ciekawych aktywnościach.
Podczas warsztatów poznaliśmy historię powstania bursztynów, ich rodzaje, dowiedzieliśmy się, że prawdziwe bursztyny święcą w świetle UV na żółto i niebiesko, a także, że mogą się palić. Poznaliśmy też wiele zastosowań jantarów. Ozdobiliśmy bursztynami i nie tylko nimi wielkanocnego baranka, kurczaczka i zajączka. Bardzo dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i znalezienie czasu. Uświadomiliśmy sobie jak bardzo tęskniliśmy za taka formą spotkań. Mamy nadzieje, że powtórzymy je jeszcze nie jeden raz! 🙂

Komentarze są wyłączone.

Skip to content