Uroczyste zakończenie roku 2021/2022 w grupie I

Uroczyste zakończenie roku 2021/2022 w grupie I

15.06.2022r. odbyło się w naszej grupie Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 połączone z występem Dzieci z okazji Święta Rodziny. Przeżyliśmy wspólnie wzruszające chwile, podczas których przedszkolaki recytowały wiersze KOCHANYM MAMUSIOM
I TATUSIOM, śpiewały piosenki, a na koniec odbył się wspólny taniec integracyjny z udziałem Rodziców. Pożegnaliśmy również nasze najstarsze dzieci, które odchodzą do szkoły. Były życzenia od Pań, dyplomy i upominki oraz pamiątkowe książki.

Życzymy Wam Kochane Dzieci, aby okres wakacji był czasem bezpiecznego wypoczynku, radości, wspaniałych przygód
i niezapomnianych przeżyć. Bezpiecznie wracajcie do przedszkola. Naszym Absolwentom i ich Rodzicom życzymy powodzenia i samych sukcesów w szkole!!!

Komentarze są wyłączone.

Skip to content