Zakończenie roku szkolnego w grupie V

Zakończenie roku szkolnego w grupie V

Mija właśnie kolejny rok naszej pracy z dziećmi i współpracy z rodzicami, wspólnie dbaliśmy o to, aby dzieci z naszej grupy miały możliwość pełnego rozwoju, zdobywania wiedzy poprzez własne działania. Uczenia się wzajemnego szacunku, zasad oraz umiejętności wyrażania swoich emocji. Ponieważ w tym roku szkolnym 7 dzieci kończy już edukację w naszym przedszkolu i odchodzi do szkoły; mamy więc okazję do podziękowania rodzicom za współpracę, za miłe chwile, za uśmiech i za zrozumienie. Jesteśmy pewne, iż wiedza i umiejętności zdobyte podczas całej montessoriańskiej edukacji pozwolą dzieciom łatwiej wejść na dalsze stopnie edukacji. Wiadomości zdobyte w przedszkolu pozwolą dzieciom na osiąganie sukcesów, zasady wdrażane w naszej grupie ułatwią dzieciom nawiązywać przyjaźnie oraz szanować siebie nawzajem. Szacunek okazywany innym zawsze do nas wraca.

Życzymy również wszystkim dzieciom, aby w nowych miejscach, mogły zdobywać nowe doświadczenia, a chwile spędzone w przedszkolu i wiedza jaką tu zdobyłyście pomogła wam w życiu odnosić same sukcesy i osiągać zamierzone cele.

OPOWIEŚCI MONTESSORIAŃSKIE

W edukacji montessoriańskiej opowieści pełnią bardzo ważną rolę, każda z nich to zaproszenie do magicznego świata wiedzy.
Wielkie lekcje mają dzieci inspirować, zachęcić do poszukiwań,
i samodzielnej pracy.
Podczas takiej lekcji dzieci uważnie obserwują i słuchają oraz aktywnie uczestniczą.
Dla dzieci opowieść brzmi jak rodzaj sztuki teatralnej.

Dzisiaj zapraszamy naszych gości
na opowieść montessoriańską.

Wielka rzeka – organizm człowieka”.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content