Prezentacja zawodu kucharza przez tatę Patryka – grupa VII

Prezentacja zawodu kucharza przez tatę Patryka – grupa VII

Dzieci z grupy VII odwiedził niezwykły gość tata Patryka, który przedstawił zawód kucharza.
Nasz gość opowiedział przedszkolakom na czym polega jego praca oraz jak wygląda jego strój w czasie pracy. Dzieci oglądały też przedmioty, które są niezbędne do pracy w kuchni, a ich różnorodność zrobiła na nich ogromne wrażenie. Tata Patryka opowiedział również o walorach zdrowego żywienia, o przepisach, które znajdują się w książce kucharskiej oraz zrobił dzieciom marchewkową ucztę. Patryk i jego tata na pamiątkę wręczyli dzieciom czapki kucharskie oraz lizaki.

Dziękujemy naszemu gościowi serdecznie za przedstawienie nam swojego jakże ważnego zawodu w naszej grupie.

Zapraszamy innych rodziców do prezentacji ich zawodów oraz włączenia się do akcji „Cała Polska czyta dzieciom”.
W szczególności zapraszamy rodziców dzieci odchodzących do szkoły. 🙂

Komentarze są wyłączone.

Skip to content