Warsztaty świąteczne w grupie VII

Warsztaty świąteczne w grupie VII

Tradycją naszej grupy są warsztaty bożonarodzeniowe, które wprowadzają w nastrój świąt Bożego Narodzenia dzieci i rodziców. Nie ma lepszego sposobu na wprowadzenie bożonarodzeniowej atmosfery niż wspólne stworzenie oryginalnej dekoracji. W tym roku zrobiliśmy jedną z najpopularniejszych ozdób – stroik świąteczny, którego podstawą były gałązki igliwia (świerka, jodły, sosny). Podczas pracy wszyscy wykazali się kreatywnością,  realizując najbardziej niestandardowe pomysły. Warto podkreślić, że dla niektórych było to zupełnie nowe doświadczenie, które dostarczyło mnóstwo radości i satysfakcji.

Śmiało można powiedzieć, że nasze stroiki mają w sobie magię, pewnie dlatego, że są wykonane samodzielnie.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content