WIGILIA I SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM W GRUPIE VII

WIGILIA I SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM W GRUPIE VII

Wigilia w przedszkolu  to szczególny dzień dla całej społeczności przedszkolnej. Tegoroczne spotkanie rozpoczęło się wspólnym śpiewaniem kolęd. Następnie nadszedł czas na życzenia oraz dzielenie się opłatkiem. Takie podniosłe chwile utrwaliły dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych.

Wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem, jak również rozmowy przy wigilijnym stole wprowadziły wszystkich w świąteczną atmosferę, pełną radości, nadziei i życzliwości. Święty Mikołaj docenił nasze starania i oprócz worka pełnego prezentów przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. W rozmowach z dziećmi, zachęcał, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Na zakończenie Święty Mikołaj wręczył wszystkim prezenty, a w nich – dla każdego coś dobrego! Dziękujemy i zapraszamy za rok.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content