Muzyka etniczna dla dzieci online

Muzyka etniczna dla dzieci online

Szanowni Państwo,

Obecna sytuacja związana z koronawirusem sprawiła, że nie mamy możliwości spotkania się w Waszych placówkach. Ponieważ nie wiadomo, kiedy sytuacja wróci do normy, postanowiłem przygotowywać dla Państwa krótkie filmiki, na których prezentować będę instrumenty pochodzące z różnych stron świata. Zależy mi na tym, aby nawet w takiej ograniczonej formie móc spotykać się
z przedszkolakami z Państwa placówek.

Pierwszy materiał znajdziecie Państwo klikając w link

Muzyka etniczna online dla dzieci

Muzyka etniczna online dla dzieci część II

Świat Indian Ameryki Północnej

Chińska misa dźwiękowa

Mam nadzieję, że taka forma pomoże w realizowaniu przez Państwa podstawy programowej, a dla dzieci będzie atrakcyjnym spędzeniem czasu w domu.

Z pozdrowieniami,

Arkadiusz Timm

 

Komentarze są wyłączone.

Skip to content