Domowe przedszkole – tydzień VII – grupa VIII

Domowe przedszkole – tydzień VII – grupa VIII

W tym tygodniu będziemy rozmawiać z dziećmi o Polsce, jako kraju, w którym mieszkamy oraz jako kraju, który należy do Unii Europejskiej. Poznamy znaczenie słów: ojczyzna, kraj, stolica, Unia Europejska, wspólnota. Utrwalimy znajomość wyglądu polskich symboli narodowych oraz niektórych symboli Unii Europejskiej.

Jak mogą Państwo w codziennych aktywnościach wesprzeć swoje dziecko?

Aby utrwalić informacje, warto rozmawiać z dzieckiem o tym, w jakim kraju mieszkamy, ja­kie kraje są sąsiadami Polski, co to znaczy, że należymy do Unii Europejskiej. Podczas spacerów i wycieczek warto podkreślać różnorod­ność fauny i flory naszego kraju, nazywać mijane rośliny. Pozwoli to uwrażliwiać dzieci na piękno otaczającego świata.
Zapraszamy  Wychowawczynie Grupy VIII

Grupa VIII 04.05.2020

Grupa VIII 05.05.2020

Grupa VIII 06.05.2020

Grupa VIII 07.05.2020

Grupa VIII 08.05.2020

Język angielski

Język angielski część II

Komentarze są wyłączone.

Skip to content