Wycieczka z okazji Dnia Matki – grupa VII

Z okazji Dnia Matki 26 maja dzieci z grupy VII wybrały się wraz z mamami do Wioski Indiańskiej w Supraślu.

Dzieci tego dnia świetnie spędziły czas ze swoją mamą. Poznały opowieść o życiu i kulturze Indian Ameryki Północnej.
W programie wycieczki nie zabrakło różnych atrakcji takich jak strzelanie z łuku czy wiatrówki, przejażdżki konnej, malowania twarzy, zabawy w poszukiwaczy złota. Spotkanie z egzotycznymi zwierzętami dostarczyło chyba dzieciom najwięcej radości, gdyż alpaki jadły im prosto z rączek.
Zabawa rozkręciła się jeszcze bardziej, gdy doszło do przeciągania liny i rywalizacji między grupą VII i II. Dzieci i ich mamy bardzo dzielnie walczyły.
Jak na wycieczkę przystało nie mogło oczywiście zabraknąć ogniska i pieczonych kiełbasek, które dzieci miały możliwość upiec pod okiem swojej mamy. Nawet niejadkom zdarzały się dokładki.

Wszystkim bardzo miło i szybko upłynął czas zabawy – na pamiątkę pozostały zdjęcia i wspomnienia.