Rozczytane Przedszkolaki w grupie 1

Dzieci kochają książki, traktują je jako coś bardzo cennego, osobistego, chętnie przynoszą je do przedszkola. Codziennie czytamy dzieciom, zachęcamy i uczymy, jak pracować z różnymi publikacjami. W ostatnim czasie zajęliśmy się komiksami. Te wyjątkowe, obrazkowe książki bardzo przypadły dzieciom do gustu. Cieszy nas niezmiernie ten fakt, ponieważ w tym roku szkolnym będziemy kontynuować pisanie naszej grupowej książki. To już trzecia edycja i pomysł, który tym razem zrodził się w 100. rocznicę urodzin Papcia Chmiela – Jerzego Chmielewskiego, która przypada w tym roku.  Mamy nadzieję,  że twórca „Tytusa, Romka i A Tomka” będzie wspaniałą inspiracją i dzieci wspólnie z rodzicami stworzą ciekawą historię.