Domowe przedszkole – tydzień XIV – grupa VIII

Domowe przedszkole – tydzień XIV – grupa VIII

Witajcie Kochane Dzieci!

Wakacje tuż, tuż… Zbliżają się do nas wielkimi krokami. Na pewno macie już wakacyjne plany i niedługo będziecie je realizować ze swoimi Rodzicami. My zapraszamy Was już dzisiaj do wakacyjnych podróży w góry, nad morze, nad jezioro i inne miejsca, które warto odwiedzić. Poznamy też zasady bezpiecznego wypoczynku, które są bardzo ważne nie tylko w czasie letnich wypraw.

Zapraszamy do wspólnego wędrowania po malowniczych zakątkach naszego kraju!

Grupa VIII 22.06.2020

Grupa VIII 23.06.2020

Grupa VIII 24.06.2020

Grupa VIII 25.06.2020

Grupa VIII 26.06.2020

Język angielski

Język angielski część II

Pan Jezus rozmnaża chleb – religia katolicka

Katecheza podsumowująca – dzieci starsze

Kim jest Bóg – dzieci młodsze

 

Komentarze są wyłączone.

Skip to content