Domowe przedszkole – grupa VII

Domowe przedszkole – grupa VII

Drodzy Rodzice!

Żałujemy, że nie możemy Was wspierać w bezpośredniej opiece nad dziećmi. Jest to trudny czas dla nas Wszystkich. Jednak nie zapominamy o NASZYCH DZIECIACH. Systematycznie będziemy zamieszczały ciekawe propozycje zajęć i zabaw, które są kontynuacją naszych zawieszonych działań.

Kochane dzieci!

Bardzo za Wami tęsknimy. My też jesteśmy dzisiaj w domu, ale będziemy spotykać się z Wami codziennie w zakładce naszej grupy. Tutaj będą pojawiać się propozycje zabaw i zadania do wykonania w domu. Mamy nadzieję, że sprawią Wam radość i umilą czas, a Wasza wiedza będzie stawała się większa!
Wykonane przez Was prace składajcie w teczkach, gdy tylko się spotkamy wszystkie chętnie zobaczymy i omówimy.

Przesyłamy Wam duuuuużo uśmiechu 😊 😊 😊

Pani Edyta 😊

Pani Ela 😊

Pani Agnieszka 😊

Pozdrowienia z przedszkola grupa VII

Grupa VII 23.03.2020

Grupa VII 24.03.2020

Grupa VII 25.03.2020

Grupa VII 26.03.2020

Grupa VII 27.03.2020

Język angielski

Komentarze są wyłączone.

Skip to content