Domowe przedszkole – tydzień X – grupa VII

Domowe przedszkole – tydzień X – grupa VII

Dzień dobry kochane dzieci!

Bardzo za Wami tęsknimy, na szczęście już dzisiaj spotkamy się z niektórymi z Was w przedszkolu. Będzie to praca trochę na innych zasadach, ale mamy nadzieję, że sobie poradzimy. A dla dzieci, które zostają w domu mamy parę ciekawych pomysłów na zajęcia w domu:-)

W tym tygodniu będziemy rozmawiać o emocjach i uczuciach, o tym jak się czujemy w różnych sytuacjach. Będziemy rozpoznawać i nazywać uczucia oraz mówić o tym,  jak sobie radzić z tymi trudniejszymi, tak by nie robić krzywdy innym.  Pamiętajcie, że wszystkie emocje są nam potrzebne, tylko z niektórymi musimy się oswoić.

Ściskamy wirtualnie.

Grupa VII – 25.05.2020

Grupa VII 26.05.2020

Życzenia dla Mam

Grupa VII 27.05.2020

Grupa VII 28.05.2020

Grupa VII 29.05.2020

Język angielski

Język angielski część II

 

Komentarze są wyłączone.

Skip to content