Domowe przedszkole – tydzień IX – grupa IV

Domowe przedszkole – tydzień IX – grupa IV

Witajcie Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice!

Dziękujemy za wszystkie miłe słowa. My również za Wami tęsknimy i pozdrawiamy Was cieplutko. Mamy nadzieję, że nadal korzystacie z naszych propozycji pracy zdalnej ucząc się i dobrze się bawiąc. W tym tygodniu skupimy się na emocjach, co pomoże wam w rozpoznawaniu i nazywaniu emocji w konkretnych sytuacjach, budowaniu relacji i kształtowaniu empatii. Ponownie zachęcamy wszystkich rodziców do dzielenia się z nami nauczaniem domowym wysyłając zdjęcia dzieci na naszego grupowego
e-maila: ps.36grupa4@wp.pl

Pani Beata i Pani Edyta

Grupa IV poniedziałek 18.05.2020

Grupa IV wtorek 19.05.2020

Grupa IV środa 20.05.2020

Grupa IV czwartek 21.05.2020

Grupa IV piątek 22.05.2020

Język angielski

Język angielski część II

Komentarze są wyłączone.

Skip to content