Praca zdalna – tydzień III – grupa I

Praca zdalna – tydzień III – grupa I

Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice!

To kolejny tydzień, gdy nie możemy spotkać się z Wami w przedszkolu. Zapraszamy do wykorzystania przygotowanych materiałów. Możemy jednak komunikować się za pomocą poczty e-mailowej. Przesyłajcie nam zdjęcia z Waszych codziennych zajęć w domu, pochwalcie się,  jak pracujecie. Umieścimy to na naszej stronie internetowej. Będziemy bardzo zadowolone, gdy uda się nam nawiązać kontakt  z Wami w taki sposób i otrzymamy od Was zdjęcia.
Dziękujemy za współpracę!

Pozdrawiamy Was bardzo serdecznie.

Pani Agnieszka, Pani Ela, Pani Edyta z grupy 1

Grupa I 12.04.2021

Grupa I 13.04.2021

Grupa I 14.04.2021

Grupa I 15.04.2021

Grupa I 16.04.2021

Język angielski

Język angielski cz. II

Religia katolicka

Religia prawosławna

Komentarze są wyłączone.

Skip to content